Національний Києво-Печерський
історико-культурний заповідник
Адреса:  01015, м.Київ, вул.Лаврська, 9
працюємо без вихідних
з 9-00 до 19-00,
каси з 9-00 до 18-45
Контактні телефони:
- екскурсійне бюро:+380 44 406 63 75
- відділ документообігу: +380 44 406 63 08
Електронна пошта:

 

 

Виставка «Києво-Печерська лавра – святиня України»

До Дня української писемності та мови у приміщенні Верховної Ради України у рамках фотовиставки «Києво-Печерська лавра – святиня України» Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник презентував унікальні пам’ятки українського книгодрукування  - два напрестольні Євангелія...

Шановні друзі!

19 листопада 2019 року відкривається виставка «Врятовані святині України (раритети Успенського собору з фондових колекцій Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника)», де вперше буде презентовано унікальну пам’ятку українського бароко – Євангеліє напрестольне в розкішному срібному золоченому окладі.

Анонс виставки “Батурин гетьманський: культурно-релігійний вимір українського державотворення” з нагоди 350-річчя започаткування гетьманської резиденції в Батурині

13 листопада 2019 р. о 14:00 у Національному історико-культурному заповіднику “Гетьманська столиця” буде відкрито виставку “Батурин гетьманський: культурно-релігійний вимір українського державотворення” з нагоди 350-річчя започаткування гетьманської резиденції в Батурині.

Шановні колеги!

Щиро і сердечно вітаємо Вас з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Шановні друзі!

19 листопада 2019 року відкривається виставка «Врятовані святині України (раритети Успенського собору з фондових колекцій Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника)», де вперше після комплексної реставрації буде презентовано унікальну дарохранильницю – коштовний вклад до Успенського собору 1726 року.

Шановні друзі!

19 листопада 2019 року буде відкрито виставку «Врятовані святині України (раритети Успенського собору з фондових колекцій Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника)». Як духовний осередок Києво-Печерської лаври, Успенський собор протягом століть зберігав матеріальні скарби, що свідчать про майстерність їхніх творців. Численні вклади нагадують про імена відомих і невідомих персоналій. Так, у 1719 році ієромонах Венедикт, уставник Печерського монастиря, пожертвував Успенському собору благословенний хрест.

До відома відвідувачів!

Повідомляємо Вас, що відповідно до вимог ст. 5.5. Закону України «Про охорону культурної спадщини» з 1 листопада 2019 року по 31 березня 2020 року вхід до церкви Спаса на Берестові буде закрито.

Сторінки