Міжнародна науково-практична конференція «Музеї та реставрація у контексті збереження культурної спадщини: актуальні виклики сучасності»

23-24 вересня 2021 року у Національному заповіднику «Києво-Печерська лавра» відбулась шоста міжнародна науково-практична конференція «Музеї та реставрація у контексті збереження культурної спадщини: актуальні виклики сучасності».

«Відбитки на папері»

Дорогі друзі! Сьогодні у рубриці «Відбитки на папері» пропонуємо Вам повернутися до часу створення перших фотографій Києво-Печерської лаври разом із роботою Роджера Фентона.

"Мистецька спадщина"

Дорогі друзі! Сьогодні у рубриці «Мистецька спадщина» ми продовжуємо знайомити вас із розписами лаврської церкви Прпп. Антонія і Феодосія Печерських (Трапезної). Пропонуємо до вашої уваги публікацію, присвячену образу святителя Флавіана Цареградського.

Пропонуємо до вашої уваги черговий випуск фотопроєкту «На згадку про Києво-Печерську лавру»

Ми продовжуємо публікацію фотоматеріалів з колекції Національного заповідника «Києво-Печерська лавра», що присвячені відновленню надгробного пам’ятника князю Костянтину Олександровичу Іпсіланті (1760–1816).

ПОВІДОМЛЕННЯ

Шановні відвідувачі! Інформуємо, що з 20 вересня по 11 жовтня 2021 року у зв’язку з проведенням реставраційних робіт Троїцької надбрамної церкви буде ЗАЧИНЕНО центральній вхід до Заповідника.

 

Шановні гості Заповідника!

Інформуємо, що із 06 вересня 2021 року  у зв’язку із проведенням ремонтно-реставраційних робіт, благоустроєм прилеглої території, відновленням ганку відвідування Троїцької надбрамної церкви  та виставки “Фрески церкви Спаса на Берестові ХVІІ століття” тимчасово припиненоТакож закрита для проходу площадка між Троїцькою надбрамною церквою і корпусами №24 і 25.

Сторінки