Продовжуємо ознайомлювати вас із колекціями Заповідника

Подорожуйте до нашого віртуального музею за філіжанкою кави! Пропонуємо до вашої уваги фотопроєкт «На згадку про Києво-Печерську лавру». Цього разу представляємо добірку фотографій із колекції Заповідника «Лаврські пустині».

Шановні відвідувачі!

У Заповіднику під час карантинних обмежень введено в дію Особливий порядок проведення профілактичних, протиепідемічних, у т.ч. дезінфекційних та інших заходів. Інформуємо вас, що під час відвідування Заповідника обов’язковими є використання захисних масок та дотримання соціальної дистанції. Будь ласка, виконуйте вказані рекомендації та бережіть власне здоров’я!

Дорогі друзі!

Представляємо до вашої уваги нові археологічні знахідки та невідомі артефакти з колекції Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника. 

Кахлі із зооморфним зображенням

Шановні друзі!

Пропонуємо вам здійснити віртуальну подорож до унікальної пам’ятки трьох століть – церкви Всіх Святих, яка нині закрита на реставрацію.

Відродженню Успенського собору – 20 років

Продовжуємо ознайомлювати вас із матеріалами, присвяченими історії Успенського собору Києво-Печерської лаври. До вашої уваги – зображення головного лаврського храму в пам’ятках давнього українського мистецтва.

Відродженню Успенського собору – 20 років

Продовжуємо ознайомлювати вас із матеріалами, присвяченими історії Успенського собору Києво-Печерської лаври. До вашої уваги – оригінальне дослідження щодо дати закладення та освячення Успенського собору Києво-Печерської лаври.

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у ХХV Міжнародній науковій конференції “Могилянські читання: Відбудова християнських святинь України: історія, здобутки, перспективи”, що відбудеться 3-4 грудня 2020 р.

Сторінки