Запрошуємо на презентацію нового видання, що присвячене давньоєгипетським пам’яткам

Романова О. О. Станиціна Г. О. Стародавній Єгипет у Києві: відображення на склі (колекція скляних фото негативів Наукового архіву Інституту археології НАН України) / Інститут археології НАН України; Інститут сходознавства ім. А. Ю. Кримського НАН України. – Київ, 2021. – 336 c.; 75 іл.

Хроніка роботи сектору археології НЗКПЛ

У 2021 р. у межах Програми Президента України «Велика реставрація» розпочалися ремонтно-реставраційні роботи на пам’ятці національного значення «Вежа Іоанна Кущника», які заплановано завершити у грудні 2022 р. (іл. 1). У відреставрованому об’єкті передбачається розмістити Музей археології Києво-Печерської лаври.

«Печерські цікавинки»

Чи відомо вам, що восени 1932 р. співробітник Всеукраїнських художньо-реставраційних та репродукційних майстерень Кость Мощенко виконав обміри й кресленики трапезної Військового Микільського собору на Печерську?

З Днем Соборності, Україно!

22 січня 2022 року Україна відзначає День Соборності, приурочений до Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, проголошеного 1919 року. Це одна із найважливіших подій в історії України, що символізує неподільність та суверенність держави.

Сторінки