Музейне дозвілля

Екскурсійний проект «Таємниці підземель Верхньої лаври»

 
Ви хочете відчути особисто, як почувалися ченці у підземеллі? А дізнатися трохи більше за те, що про це можна десь прочитати? У вас є така нагода. Наразі ніхто достеменно не скаже, коли саме виникли ці підземні споруди, адже вони будувалися таємно. Проте наші науковці у своїх дослідженнях довели, що найдавніша цегла, яку використовували для укріплення печер, була виготовлена в ХV столітті.

Тривалість: 0,5 год.

Вартість квитка: 180 грн. 


Театралізований квест «Тарас Шевченко та Києво-Печерська лавра»

Хочете знати, яким чином пов’язані між собою київські фотографи середини XIX ст., творчість Івана Їжакевича, перша книга лаврської друкарні та дзвіниця Успенського собору? Тоді приходьте в Києво-Печерський лавру і мандруйте з нами стежками Кобзаря, зачаровуйтеся малюнками, пригадуйте вірші та відтворюйте «живу картину». Задовольніть вашу цікавість і відкрийте нові виміри добре знайомого образу!

Тривалість: 1,5 год.

Вартість квитка: 150 грн. 


Інтерактивна екскурсія «Таємниці ченців-лікарів»

Яку назву мав відомий іще з давньоруських часів медичний заклад в Києво-Печерській лаврі? Чи дорого коштували медичні послуги? Хто був першим педіатром? Що саме ченці-лікарі вважали найважливішим для збереження здоров’я? Які рослини, фрукти та овочі з монастирських городів і садів вживали як ліки? Маєте гарну нагоду дізнатися відповіді, а також пограти в «театр тіней» та навчитися робити чай із зілля за лаврськими рецептами.

Тривалість: 1,5 год.

Вартість квитка: 100 грн. 


Тематична освітня екскурсія «Мури та башти Лаври»

 

Без оборонних споруд, зведених на межі XVII–XVIII ст. ст., годі уявити Києво-Печерський монастир. Прогулянка лаврською фортецею – правильний вибір для шукачів пригод: ви потрапите на стрілецьку галерею фортечних мурів, порахуєте кількість сторожових башт, побачите Троїцьку надбрамну церкву і Всіхсвятську церкву в незвичному ракурсі, а ще – опинитеся в захованому від відвідувачів дворі і колишньому митрополичому саду. 

Тривалість: 1,5 год.

Вартість квитка: 100 грн. 


Театралізований квест «Гетьман Іван Мазепа та Києво-Печерська лавра»

 

Щоб ви могли вдало подолати перешкоди та знайти старовинний ключ від таємних дверей у минуле, ми радо поділимося всім, що треба знати про одного з найвідоміших діячів української історії – політика, воєначальника, дипломата, поета, мецената, з чиєю діяльністю пов’язано долі визначних пам’яток Лаври. Нагородою для переможців та утіхою для учасників стане інтерактивна міні-вистава. Скористайтеся шансом гарно збавити час!

Тривалість: 1,5 год.

Вартість квитка: 150 грн. 


Інтерактивна екскурсія «Дивовижні звірі та де їх побачити»

 

Зображення звичайних та вигаданих тварин, птахів і риб на тлі мальовничих краєвидів, що містяться в нижньому ярусі стінопису притвору Троїцької надбрамної церкви, наче призначені для того, щоб дітям було зручно їх роздивлятися. Маленькі відвідувачі довідаються, який зміст приховують ці малюнки, як їх вчилися створювати учні художньої школи Києво-Печерської лаври, а також зможуть самі розфарбувати контурні зображення.

Тривалість: 45 хв.

Вартість квитка: 80 грн. 


Відділ музейно-освітньої роботи 
Запитання та замовлення: (044) 406-63-66, 406-63-59, (050)276-00-94; facebook

YouTube icon
Facebook icon
Twitter icon