Забезпечення доступності експозиційних приміщень Заповідника для маломобільних груп населення

Фото елементів доступності (пандусів) експозиційних приміщень, будівель, споруд та території Заповідника для осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення

Фото 1. З метою забезпечення доступності осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення до експозиційних приміщень у корпусах № 3 та № 4 використовується пересувний (мобільний) пандус з регульованим кутом нахилу, який, в разі потреби, можна оперативно встановити на відповідному експозиційному об’єкті.

Фото 2. На І-му ярусі Великої лаврської дзвіниці розміщений унікальний сучасний технічний комплекс «Відеостіна», який складається із чотирьох  55-дюймових моніторів та чотирьох відеокамер і дозволяє особам з інвалідністю та маломобільним групам населення оглянути Києво-Печерську лавру та навколишню місцевість ніби з висоти пташиного польоту. Вхід до І-го ярусу Дзвіниці здійснюється через спеціально облаштований стаціонарний пандус.

Фото 3. Вхід до громадської вбиральні в корпусі № 94 здійснюється через стаціонарний пандус з поручнями. 

Фото 4. Пандус на території Заповідника (Верхня лавра) для огляду двору між корпусами №№ 4, 21, 24 та для проїзду до громадської вбиральні в корпусі № 21. 

YouTube icon
Facebook icon
Twitter icon