Дзвін памʼяті та надії пролунає у Лаврі 11 разів
23 лютого, напередодні річниці повномасштабного вторгнення, у Національному заповіднику “Києво-Печерська лавра” відбудеться церемонія "Дзвін пам'яті та надії: 11 років війни". Ця подія нагадує усім про українців, що перебувають у полоні, зникли безвісти чи стали жертвами насильницьких депортацій.















ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Колектив Національного заповідника “Києво-Печерська лавра” глибоко сумує з приводу передчасної смерті художника-реставратора І категорії творів із металу В’ячеслава Юрійовича Ралемського, який пішов з життя 7 лютого 2025 року на 61-му році життя.
У Національному заповіднику “Києво-Печерська лавра” обговорили розвиток підтримки українських військовослужбовців у межах програми “Духовне відновлення культурою”. Під час робочої зустрічі з начальниками служб військового капеланства Збройних Сил України йшлося про ефективність програми, методику її реалізації та важливість інтеграції культурно-історичної спадщини в процес реабілітації.
Незабаром фрагмент стіни будинку в Гостомелі з графіті знаного стритарт-митця Бенксі вирушить з Києва до Львова. Там стінопис пробуде до квітня. Його експонуватимуть у галереї ZAG разом з тисячолітньою плінфою, що зберегла давній приклад вуличного мистецтва. Її знайшли у 1950-х роках під час розбору руїн Успенського собору.







