Техніка безпеки під час перебування у Дзвіниці Успенського собору

Відкриття після реставрації Дзвіниці Успенського собору – особливої пам’ятки архітектури Києво-Печерської лаври зобов’язує дирекцію Національного заповідника "Києво-Печерська лавра" здійснити комплекс заходів по формуванню та впровадженню превентивної культури охорони здоров’я серед працівників та відвідувачів.

При відвідуванні Дзвіниці необхідно дотримуватися таких правил:

–    Перед початком екскурсії працівник Заповідника попереджає відвідувачів про особливі умови огляду об’єкту: відвідувач повинен добре себе почувати, не перебувати в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, адекватно себе поводити, не мати при собі великогабаритних речей, які заважатимуть руху.

–  Відвідування Дзвіниці пов’язане із самостійним підйомом на оглядовий майданчик, що знаходиться на висоті 32,6 м і до якого ведуть 374 сходинки. Не рекомендується підніматися особам з обмеженими можливостями, особам з серцево-судинними захворюваннями, особам похилого віку. Відвідувачі повинні знати, що підйом на оглядовий майданчик потребує від них певних фізичних зусиль.

–    Перед початком екскурсії проводиться ознайомлення відвідувачів зі стендом вимоги техніки безпеки при перебуванні у Дзвіниці. Представники іноземних держав знайомляться зі стендом Техніки безпеки англійською мовою.

–    Екскурсійні групи дітей до 14 років допускаються після інструктажу старших груп та їхніх особистих підписів в журналі реєстрації інструктажів з питань охорони праці.

YouTube icon
Facebook icon
Twitter icon