Повідомлення

Шановні відвідувачі! Інформуємо, що 27 липня 2021 року у зв’язку із проведенням релігійних та обрядових заходів з нагоди чергової річниці Хрещення Київської Русі-України та дня пам’яті рівноапостольного Великого князя Володимира буде закрито експозиційні об’єкти Національного заповідника «Києво-Печерська лавра» для відвідування. Перепрошуємо за тимчасові незручності.

«Духовна культура»

Сьогодні у рубриці «Духовна культура» ми пропонуємо до вашої уваги публікацію, що присвячено особистості прп. Стефана, ігумена Печерського та зображенням цього святого в образотворчому мистецтві.

«Мистецька спадщина»

Дорогі друзі! Сьогодні у рубриці «Мистецька спадщина» ми продовжуємо знайомити вас із розписами лаврської церкви Прпп. Антонія і Феодосія Печерських. Пропонуємо до вашої уваги публікацію, присвячену образу прп. Платона Студита. 

«Печерські цікавинки»

Чи відомо Вам, що: Онуфріївська башта Києво-Печерської лаври багато чим подібна до Свято-Покровської церкви у Сутківцях?

«Печерські цікавинки»

Чи відомо Вам, що: у 1935–1936 рр. стінопис лаврських храмів розчищав і досліджував знаний художник-реставратор Павло Іванович Юкін?

Сторінки