Дорогі друзі!

Представляємо до вашої уваги нові археологічні знахідки та невідомі артефакти з колекції Національного Києво-Печерського історико-культурного Заповідника. Кахлі із зооморфним зображенням

Шановні друзі!

Пропонуємо вам здійснити віртуальну подорож до унікальної пам’ятки трьох століть – церкви Всіх Святих, яка нині закрита на реставрацію.

Відродженню Успенського собору – 20 років

Продовжуємо ознайомлювати вас із матеріалами, присвяченими історії Успенського собору Києво-Печерської лаври. До вашої уваги – зображення головного лаврського храму в пам’ятках давнього українського мистецтва.

Відродженню Успенського собору – 20 років

Продовжуємо ознайомлювати вас із матеріалами, присвяченими історії Успенського собору Києво-Печерської лаври. До вашої уваги – оригінальне дослідження щодо дати закладення та освячення Успенського собору Києво-Печерської лаври.

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у ХХV Міжнародній науковій конференції “Могилянські читання: Відбудова християнських святинь України: історія, здобутки, перспективи”, що відбудеться 3-4 грудня 2020 р.

Сакральні артефакти Києво-Печерської лаври

Шановні друзі, продовжуємо ознайомлювати вас із колекціями Заповідника, й сьогодні до вашої уваги – видання унікального напрестольного Євангелія, яке було надруковане у Києво-Печерській лаврі у 1707 році в часи гетьманства Івана Мазепи.

 

До відома відвідувачів!

Із метою попередження розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19 

02 липня 2020 року буде проведено санітарно-дезінфекційні заходи в адміністративних та інших приміщеннях Заповідника.

Вхід на його територію для відвідувачів буде відкрито з 14:00.

Дякуємо за розуміння!

Сторінки