Шановні відвідувачі!

У зв’язку з карантинними обмеженнями з 8 по 25 січня 2021 року Національний заповідник «Києво-Печерська лавра» пропонує прогулятися нашими історичними вуличками та помилуватися зимовими краєвидами.

Вхід на територію Заповідника (без відвідування інтер’єрів пам’яток та експозиційних об’єктів, Великої лаврської дзвіниці, користування системою «Відеостіна») коштуватиме 70 грн.

 

Релігійні практики в ранньомодерний час

Архімандрити Києво-Печерської лаври – вкладники Успенського собору. Дорогі друзі! Продовжуємо знайомство з вкладниками Києво-Печерської лаври. Сьогодні – сюжет про печерських архімандритів.

«Духовна культура»

Дорогі друзі! Сьогодні у рубриці «Духовна культура» ми продовжуємо ознайомлювати вас із новітніми концепціями  в дослідженні  печер Києво-Печерської лаври.

«Мистецька спадщина»

Дорогі друзі! Сьогодні у рубриці «Мистецька спадщина» ми продовжуємо ознайомлювати вас із розписом Трапезної церкви.

Печерські цікавинки

Чи відомо вам, що: архітектору Великої лаврської дзвіниці Йогану-Готфріду Шеделю було не так вже просто покинути свою службу в Києво-Печерській лаврі?

Печерські цікавинки

У цій серії цікавинок оповідаємо про те, як Києво-Печерська відправляла своїх представників із дипломатичними місіями до Петербурга та Москви. Чи відомо вам, що: після пожежі 1718 р. ієромонах та майбутній архімандрит Києво-Печерського монастиря Роман (Копа) кілька разів їздив до Петербурга з дипломатичними місіями?

Сторінки