«Експонат місяця»

Раді представити вашій увазі черговий випуск «Експоната місяця», який приурочений до Дня пам’яті рівноапостольного князя Київського Володимира Святославовича та Хрещення Русі.

«Духовна культура»

Дві цікаві пам’ятки народного іконопису першої чверті ХІХ ст., що нині зберігаються у колекції Заповідника, в 1897 р. надійшли до Київського Церковно-археологічного музею з Оргіївського повіту Бессарабської губернії. Ця частина Молдови до 1812 р. була складником Османської імперії. Сьогодні в рубриці «Духовна культура» йтиметься про ікону «Ангел, який сковує сатану».

ХХVI Міжнародна наукова конференція «Могилянські читання»

Шановні колеги! Запрошуємо вас взяти участь у ХХVI Міжнародній науковій конференції “Могилянські читання: Вивчення та збереження культурного надбання: до 95-річчя заснування Національного заповідника “Києво-Печерська лавра”, що відбудеться 9-10 грудня 2021 р.

 

 

«Мистецька спадщина»

Дорогі друзі! 28 липня ми згадуємо знаменну подію – Хрещення Русі й вшановуємо пам’ять Св. рівноап. Вел. князя Володимира Хрестителя. Сьогодні у рубриці «Мистецька спадщина» пропонуємо до вашої уваги ікону «Святий рівноапостольний князь Володимир» у срібній оправі та кіоті 1900-х рр. з колекції Національного заповідника «Києво-Печерська лавра» (КПЛ-Ж-201).

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у роботі ІІ семінару-практикуму (воркшопу) в рамках Міжнародної науково-практичної конференції «Об’єкти всесвітньої спадщини: практики сталого розвитку міської спадщини», що відбудеться на базі Медіацентру Генеральної дирекції забезпечення іноземних представництв 15-16 вересня 2021 року 

«Печерські цікавинки»

Чи відомо вам, що на початку ХХ ст. Києво-Печерська лавра на запит охочих радо ділилася рецептом приготування тіста для проскур.

Сторінки