«Печерське містечко на планах XVII – першої третини ХІХ ст.»

Ця невелика за обсягом планшетна виставка – черговий спільний проект Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника та нашого багаторічного партнера – Центрального державного історичного архіву України, м. Київ. На виставці в притворі церкви Спаса на Берестові представлено копії картографічних джерел, що охоплюють період від середини XVII – до початку ХІХ ст. 

Шановні відвідувачі!

Повідомляємо, що Заповідник відновив свою роботу. Проте в країні тривають карантинні заходи до 31 серпня 2020 р., відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території зі значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Під час відвідування Заповідника обов’язковим є використання захисних масок та дотримання соціальної дистанції. Дослухайтеся до вказаних рекомендацій та бережіть своє здоров’я!

Відродженню Успенського собору – 20 років

Шановні друзі! Продовжуємо знайомити вас з особистостями, які відіграли важливу роль в історії Успенського собору Києво-Печерської лаври. Сьогоднішня оповідь присвячена відомому київському археологу, доктору історичних наук, членові-кореспонденту НАН України, лауреату Державних премій України в галузі науки і техніки (1983, 2002), кавалерові Ордена «За заслуги» Глібу Юрійовичу Івакіну (30.01.1947–22.05.2018)

 

Відродженню Успенського собору – 20 років

У Республіці Польща вийшла друком колективна монографія науковців з культурології та мистецтва: European vector of modern cultural studies and art criticism: the experience of Ukraine and the Republic of Poland: Collective monograph. Wloclawek: Cuiavian University, 2020. 

Відродженню Успенського собору – 20 років

Шановні друзі! Продовжуємо ознайомлювати вас із матеріалами, що стосуються історії Успенського собору Києво-Печерської лаври. До вашої уваги – портретна галерея цієї культурної пам’ятки.

Сторінки