Реставратори Києво-Печерського заповідника підтвердили свій фаховий рівень

16 художників-реставраторів, фахівців відділу наукової реставрації та консервації Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника, підтвердили вже наявні і здобули вищі кваліфікаційні категорії, та отримали відповідні посвідчення. Серед них - майстри з реставрації графічних творів, книжкових оправ, станкового олійного живопису, поліхромної деревної скульптури та декоративного різьблення, творів з металу, кераміки і скла, виробів з тканин.

Всього у Відділі працюють 22 фахівці, які окрім переліченого, мають справу з скульптурою, гравюрами і документами, виробами з шкіри та археологічними артефактами.

Комісія з атестації художників-реставраторів України при Міністерстві культури України працювала з вересня по листопад 2014 року. За цей період відбулися засідання чотирьох секційних комісій: графіки та документальних матеріалів, станкового живопису, монументального живопису та декоративно-ужиткового мистецтва, та було розглянуто клопотання 277 претендентів на атестацію з понад 40 музейних та реставраційних державних установ України.

Дирекція та весь колектив Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника щиро вітають колег із професійним здобутком. Ми пишаємося вами і знаємо, що і в Україні, і за її межами ви не один раз на високому рівні підтверджували свою майстерність. Бажаємо вам натхнення та прихильності муз у мистецькій роботі, а також примноження творчих здобутків, здоров'я і достатку, миру і злагоди у житті.

YouTube icon
Facebook icon
Twitter icon