Анонс. Великодня країна в Лаврі

1 травня 2016 року у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику до величного свята – Пасхи, відкривається святкова «Великодня країна».

Великдень або Воскресіння Христове – одне з найбільших та найулюбленіших християнських свят. Це світле і добре свято несе з собою віру, надію і любов.

Саме тому Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник до Великодніх свят пропонує культурний відпочинок для всієї родини.

Завітавши до Великодньої країни, ви отримаєте чимало казкових емоцій, пройшовши лабіринт із перешкодами та інтерактивними завданнями, змагаючись у традиційних великодніх іграх та відвідавши виставку художніх робіт.

Також всім охочим, дітям та дорослим, пропонується прикрасити Пасхальне дерево Великодньої країни писанками власного виготовлення.

Особливістю святкування Великодня у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику буде встановлення Діамантової Писанки, створеної співробітниками Заповідника власноруч.

Завітайте на відкриття Великодньої країни 1 травня 2016 року о 12.00 та подаруйте собі та своїм дітям незабутні відчуття!

YouTube icon
Facebook icon