“Духовне відновлення культурою” - важливий компонент реабілітації військових

Військові, які проходять лікування та реабілітацію у медико-соціальному центрі ветеранів війни Циблі, взяли участь у ще одному заході в межах довготривалої програми "Духовне відновлення культурою" від Національного заповідника “Києво-Печерська лавра” за підтримки ГО «Офіс на Банковій».

Цього разу вони провели день серед святинь та відкрили для себе тисячолітню історію Лаври під час екскурсії, яку для них провели лектор відділу музейно-освітньої роботи Ірина Халіль
та заступниця начальника  науково-дослідного відділу вивчення духовної культури Києво-Печерської лаври Ірина Шульц.

Після цього воїни відвідали Національний музей декоративного мистецтва України, де познайомилися з унікальною українською вибійкою — методом декорування тканин. Ця техніка, що має багатовікову історію, відображає дух народу та його культурні традиції. 

Захисники України взяли участь у майстер-клас, під час якого вони власноруч створювали орнаменти за допомогою дерев’яних фігурних штампів.

Програма "Духовне відновлення культурою" триває і триватиме задля духовного та культурного наповнення наших ветеранів, що в тому числі допоможе їм на шляху реабілітації. Ми прагнемо усіма можливими та доступними для нас способами висловити свою вдячність, повагу та увагу до людей, що пройшли крізь вогонь війни заради того, щоби ми могли радіти кожному дню.

Дякуємо нашим партнерам - ГО “Офіс на Банковій” та Денису Розову, а також лікарням для ветеранів в Україні та директору центру Циблі Костю Баранникову

YouTube icon
Facebook icon
Twitter icon