Співпраця для перемоги: культурно-освітня панель форуму “Демократичний тиждень Карпатського моря” збере провідних експертів у сфері захисту культурної спадщини

Генеральний директор Національного заповідника “Києво-Печерська лавра” стане модератором та доповідачем експертної панелі “Культурна спадщина України як елемент національної безпеки” в межах форуму “Демократичний тиждень Карпатського моря”.

Під час зустрічі представники культурних установ та музеїв обміняються досвідом та думками у напрямку збереження, охорони та популяризації культурної спадщини, а також формування та масштабування українського наративу у семантичній війні проти росії. 

У панелі візьмуть участь гендиректор Національного музею Революції Гідності та координатор Штабу порятунку спадщини Ігор Пошивайло, в. о. гендиректорки Національного музею Голодомору-геноциду Леся Гасиджак, заввідділу міжнародної співпраці Національного музею історії України у II світовій війні Дмитро Гайнетдінов, проректор з міжнародної та навчально-наукової діяльності Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв Олексій Ховпун.

Гендиректор Заповідника Максим Остапенко презентує стратегічне бачення  Лаври «Києво-Печерська лавра - бастіон української духовності та ідентичності».

Трансляція панелей відбуватиметься в Zoom. Долучайтеся до заходу онлайн за посиланням. Старт 25 квітня о 10:00.
 
Форум “Демократичний тиждень Карпатського моря” має на меті поглибити співпрацю між Україною, державами Північної Європи, Балтії й іншими країнами, а разом з тим консолідувати зусилля для наближення перемоги України. Учасники заходу зможуть обговорити можливі шляхи для зміцнення співпраці та підтримки.

YouTube icon
Facebook icon
Twitter icon