У Вашингтоні відбувся міжнародний саміт з релігійної свободи та Національний молитовний сніданок, що зібрав представників різних країн та культур в межах Ukrainian WEEK 2024

Світ піднімає питання боротьби з релігійним переслідуванням та шукає ефективні шляхи захисту права на свободу віросповідання.

Під час заходів  Благодійний Фонд "Українська Лавра" за меценатської підтримки Олексія Шереметьєва презентували Виставковий проєкт "...Але будуть відроджені у славі і силі" про храми України, понівечені внаслідок повномасштабної військової агресії рф.

Україна добре знає, що таке посягання на духовність та віру, оскільки щодня російські загарбницькі війська обстрілюють наші церкви та вбивають наших вірян. За майже два роки повномасштабної війни російські окупанти зруйнували, пошкодили та сплюндрували сотні храмів і сакральних споруд в Україні, що є пам’ятками архітектури й мистецтва.

В експозиції представлено оригінальні експонати з колекції трьох музейних інституцій та унікальні фотодокументи, що свідчать про злочини РФ проти свободи совісті й людяності.

Організаторами проєкту, підготовленого за сприяння Православна Церква України, є Національний заповідник  Києво-Печерська лавра, Національний музей Революції Гідності • Maidan Museum та Національний музей історії України у Другій світовій війні. Офіційна стор..

Cьогодні  Лавра відкрита до міжрелігійного та міжкультурного діалогу. Хоча наші храми були й залишаються місцем української молитви, духовного зцілення та сили, ми з повагою ставимося до представників всіх релігій та конфесій. Адже це один з головних принципів сучасної української політики та суспільства.

YouTube icon
Facebook icon
Twitter icon