Світ має знати про злочини росії: в музеї Біблії у Вашингтоні відкрилася виставка понівечених українських храмів

Національний заповідник “Києво-Печерська лавра” спільно з  Благодійний Фонд "Українська Лавра" продовжують інформувати міжнародну спільноту про злочини РФ проти української культурної та релігійної спадщини. 

За ініціативи та участі  благодійного фонду та  сприяння Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США  у музеї Біблії у Вашингтоні відкрилась Виставковий проєкт "...Але будуть відроджені у славі і силі" , що документує злочини росії проти релігійної свободи в Україні. 

Представлена експозиція, що закликає об'єднатися заради збереження майбутнього нашої країни як демократичної держави. Адже українська культурна та релігійна спадщина є важливою частиною нашої спільної оборони.

З початку повномасштабного вторгнення понад 500 релігійних об'єктів було зруйновано або пошкоджено, що є частиною більш масштабної атаки росії на українську ідентичність та державність.

"Релігійна свобода - одна з перших речей, яка потрапляє під вогонь росії. росія не може бути захисником традиційних цінностей, тому що ця країна не цінує людське життя", - заявив під час відкриття виставки Віктор Єленський, голова Державної служби з етнополітики та свободи совісті.

росія продовжує не лише руйнувати наші храми і церкви, але й використовувати релігійні інституції для закріплення контролю над тимчасово окупованими територіями, де дозволено функціонувати лише церквам, пов'язаним з кремлем. Вперше ми побачили це після незаконної анексії Криму та окупації частини Донецької та Луганської областей.

Дякуємо за сприяння Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США, Ініціативі з реагування на надзвичайні ситуації у сфері спадщини, Національний музей Революції Гідності • Maidan Museum, Національний музей історії України у Другій світовій війні. Офіційна стор. Лише разом ми зможемо донести світу правду та захистити нашу духовність та культуру від зазіхань циничного та нещадного ворога.

YouTube icon
Facebook icon
Twitter icon