Зустріч Генерального директора НКПІКЗ та директора ДІКЗ «Кешикчидаг»

Зустріч Генерального директора НКПІКЗ та директора Державного історико-культурного заповідника «Кешикчидаг»

25 вересня 2015 року о 15:00 год. у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику відбулася зустріч Генерального директора НКПІКЗ Любомира Михайлини,  директора Державного історико-культурного заповідника «Кешикчидаг» Муси Гаміда огли Мурсагулієва та головного наукового співробітника заповідника «Кешикчидаг», кандидата історичних наук Юніса Масмаглі огли Насібова.

Під час зустрічі сторони обговорили можливі формати співробітництва між двома установами, а також наголосили на своєму бажанні надати всебічну підтримку ініціативам обох сторін щодо реалізації спільних культурно-мистецьких та науково-освітніх проектів, а також обміну науковими працями з метою їх подальшого розміщення у виданнях НКПІКЗ та «Кешикчидаг».

Крім того, Муса Гамід огли Мурсагулієв висловив бажання підписати Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво між двома Заповідниками.

В свою чергу, Л.П.Михайлина дав доручення відповідним структурним підрозділам передати в офіційному порядку проект згаданого договору на опрацювання азербайджанській стороні.

Наприкінці зустрічі сторони висловили задоволення від проведених перемовин та домовилися, в межах компетенції, продовжити роботу з поглиблення та розбудови українсько-азербайджанського співробітництва в галузі культури і науки. 

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon