ПОВІДОМЛЕННЯ

Збереження та управління культурною спадщиною

Спільна магістерська програма

Вчений ступінь: магістр (магістр гуманітарних наук)

Кредити: 90 ЄКТС

Тривалість: 3 семестри

Мова: Англійська

Термін подачі заявки: до 17.12.2021

Початок програми: 01.03.2022

Спільна програма між Віденським університетом прикладного мистецтва та Міжнародним коледжем Університету Сінлапакон (Бангкок, Таїланд)

Опис програми

Навчання розраховане на випускників навчальних програм зі збереження та реставрації культурної спадщини, які мають намір розвивати та вдосконалювати свої знання, набуваючи практичного досвіду роботи над міжнародними проектами збереження, у навчанні та дидактиці, в управлінні проектами та об’єктами, а також у збереженні культурної та всесвітньої спадщини.

З цією метою програма використовує інноваційний, транскультурний та міждисциплінарний підхід.

Вона об’єднує дві групи студентів з різною академічною кваліфікацією та створює середовище взаємного збагачення знаннями та навчання. Студенти обох університетів проводять частину навчальної програми разом, як у Відні, так і в Бангкоку. Вони досліджують нові сфери роботи у збереженні культурної спадщини та розвивають навички викладання та навчання.

Програма надає студентам інструменти управління культурною спадщиною та об’єктами Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Розвиваються й удосконалюються навички спілкування із зацікавленими сторонами та спільнотами.

Студентів також запрошують до участі в міжнародних проектах, які зосереджені на практичному зберіганні та догляді за музейними колекціями.

Програма проводиться англійською мовою і включає обов’язковий період навчання в Міжнародному коледжі університету Сінлапакон в Бангкоку.

Інформацію про навчальну програму можна знайти на наступних сторінках:

Зміст програми:

https://dieangewandte.at/chcm_en
https://konservierung-restaurierung.uni-ak.ac.at/?page_id=8331

Інформація про вступ до програми:

Якщо у вас виникли запитання, звертайтеся, будь ласка, за адресою: chcm@uni-ak.ac.at

У вівторок 9 листопада 2021 року о 9:00 Інститут консервації та реставрації Віденського університету прикладного мистецтва та Міжнародний коледж Університету Сінлапакон презентують свою нову спільну магістерську програму «Збереження та управління культурною спадщиною» через Zoom. Ви можете зареєструватися тут : chcm@uni-ak.ac.at.

YouTube icon
Facebook icon