Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник відвідала делегація Республіки Кіпр

10 грудня 2015 року Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник відвідала делегація Республіки Кіпр з дружиною Президента п. Анастасіадіс.

Делегацію зустрічав Генеральний директор Заповідника Л.П. Михайлина. Для поважних гостей було проведено екскурсію по Заповіднику. Зокрема, члени делегації відвідали Троїцьку надбрамну церкву, Успенський Собор, Трапезну церкву, оглядовий майданчик. На виставці «Відроджені скарби Києво-Печерської лаври» гості оглянули понад 120 творів мистецтва ХV–ХХ ст. з фондової колекції Заповідника, які відображають багатогранність і розмаїття музейного зібрання. Окрім того, Л. Михайлина розповів п. Анастасіадіс про особливості та перспективи розвитку роботи відділу наукової реставрації та консервації рухомих пам’яток Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника. Дружина Президента Республіки Кіпр залишила запис у Книзі відгуків.

Л.П. Михайлина висловив сподівання, що знайомство з визначними пам’ятками Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника для п. Анастасіадіс тільки розпочалося і Заповідник ще не один раз радо її зустріне. У свою чергу, п. Анастасіадіс висловила бажання продовжити знайомство з пам’ятками української архітектури у Заповіднику. 

YouTube icon
Facebook icon