В Києво-Печерському заповіднику проведено Турнір Клубу Активних Знавців

16 жовтня 2015 року в Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику проведено Турнір Клубу Активних Знавців пам’яток м.Києва.

Турнір Клубу Активних Знавців пам’яток м. Києва – це командні змагання учнів старших класів та студентів у здатності викладати та доводити свою точку зору з приводу тієї чи іншої історичної події, пам'яток історико-культурної спадщини та обґрунтовувати їх в дискусіях – історичних раундах, кваліфіковано опонувати іншій команді.

Мета турніру – розвиток інтелектуальних здібностей та творчого потенціалу учнівської та студентської молоді; виховання у них любові до рідної землі, її історії, відтворення та  збереження історичної пам’яті.

У турнірі взяли участь дві команди – Торгово-економічний коледж КНТЕУ та Вище училище технологій та дизайну одягу. Під час інтелектуальних боїв студенти продемонстрували високий рівень знань із історії, вміння аргументувати свою позицію під час наукових дискусій.

Турнір проведено в рамках музейно-освітнього тижня «Києво-Печерська лавра – джерело національної культури», організованого відділом музейно-освітньої роботи Заповідника для студентів Київського торгово-економічного коледжу.

 

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon