Розпочав роботу археологічний науково-практичний семінар

4 липня 2016 року у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику розпочав роботу археологічний науково-практичний семінар для студентів Київського Університету імені Бориса Грінченка. Територією дослідження став Митрополичий сад музейного комплексу. За словами завідувача науково-дослідного сектору археології Заповідника Сергія Тараненка для цього було декілька причин.

Передусім це результати георадарної розвідки 2015 року, що визначили у Митрополичому саду наявність давніх споруд як потенційних об’єктів для археологічних розкопок. Крім того, дослідженнями, які проводилися, починаючи з 1950-х рр., на цій території були виявлені рештки майстерень та господарських споруд ХІІ–ХІІІ ст., фортифікаційної стіни ХІІ ст. та унікального шару скіфського часу V ст. до н. е. Таким чином, Митрополичий сад продовжує викликати науковий інтерес.

З історичним минулим Заповідника та архітектурним ансамблем Верхньої території музейного комплексу молодих дослідників ознайомив старший науковий співробітник науково-дослідного сектору археології Олексій Зажигалов.

Археологічний науково-практичний семінар продовжиться до 29 липня 2016 року.

Слідкуйте за новинами і першими дізнаєтеся про результати роботи майбутніх фахівців – істориків та археологів!

 

YouTube icon
Facebook icon