Привітання з Міжнародним жіночим днем від Генерального директора Заповідника Любомира Михайлини

Шановні жінки!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного жіночого дня – свята Весни, Любові та Краси!

Все найцінніше у нашому житті пов’язане із жінкою – матір’ю, дружиною, подругою, колегою. Ніжні та дбайливі, Ви народжуєте та виховуєте дітей, даруючи їм материнську ласку та турботу. Мудрі та невтомні, Ви оберігаєте родинне вогнище від розбрату та негараздів. Відважні та стійкі, Ви підтримуєте нас, чоловіків, у скрутну хвилину, зігріваючи серця любов’ю та даруючи надію на краще завтра. Розумні та талановиті, Ви працюєте поруч із нами, надихаючи нас на перемоги та звершення.

На Ваших тендітних плечах тримається так багато – і родинний затишок, і виховання дітей, і піклування про нас – чоловіків. І, з честю виконуючи традиційно жіночу роль берегині та заступниці, Ви підкорюєте не лише наші серця, але й – все нові професійні вершини.

Тож прийміть найщиріші слова вдячності за Вашу щоденну нелегку працю – і на роботі, і у побуті – та найтепліші побажання здоров’я, злагоди та миру, щастя та любові, спокою і добробуту в родині, тепла та затишку в оселі, весни в душі! Нехай Вам завжди посміхається доля, а Ваші серця будуть зігріті теплом та повагою рідних і близьких.

Сердечно зичу Вам завжди бути щасливими, красивими, успішними та коханими!

З повагою,

Генеральний директор                        Любомир Михайлина

 

YouTube icon
Facebook icon