Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник – учасник ІІІ Освітнього фестивалю «Арсенал ідей»

5 квітня 2017 року у Мистецькому Арсеналі розпочав роботу ІІІ Освітній фестиваль «Арсенал ідей». До участі та створення програми форуму долучились Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник, музейні та освітні установи Києва та України з метою популяризації напрацювань у сферах освіти, науки та мистецтва.

Участь Заповідника у фестивалі забезпечив відділ музейно-освітньої роботи музейного комплексу.

Протягом п’яти днів (з 5 по 9 квітня) співробітники Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника презентуватимуть освітні інтерактивні програми для дітей та дорослих. Пріоритетними завданнями участі у форумі фахівці музейного комплексу називають знайомство потенційних відвідувачів з розмаїттям історії Києво-Печерської лаври, архітектурним ансамблем та перлинами давньоруського зодчества, історичними постатями, життя та діяльність яких була пов’язана з Києво-Печерським монастирем. Учасники складатимуть пазли, розв’язуватимуть тематичні завдання.

Під час роботи першого дня фестивалю маленькі та дорослі гості мали змогу взяти участь у майстер-класі з малювання графіки «Монотипія на склі». Особливостям та тонкощам техніки відтворення візуального відвідувачів навчали співробітники Заповідника – Оксана Чобітько, Юлія Головатенко та Катерина Сорока. 

YouTube icon
Facebook icon