Шановні колеги! Щиро вітаю Вас з 92 річницею Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника!

Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас з 92 річницею Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника!

Україна по праву належить до країн з давньою і славетною історією, а отже й багатою історико-культурною спадщиною. Вітчизняні унікальні пам'ятки потребують серйозного та зваженого підходу до їх охорони, вивчення та збереження, адже саме завдяки культурній спадщині відбувається процес прилучення кожної людини і суспільства в цілому до пам’яті та досвіду попередніх поколінь.

Можна впевнено сказати, що нам з вами пощастило найбільше, бо кожного дня ми приходимо працювати на святу лаврську землю, яка є безцінною святинею, визначною пам’яткою культури для всього людства.      

Вже 92 роки кілька поколінь співробітників Заповідника зберігає, вивчає, реставрує, популяризує унікальні пам’ятки, які є невід’ємною складовою всесвітньої спадщини.

Нами вже зроблено чимало, але ще більше треба зробити – для нашого Заповідника, для нашої Батьківщини!

Впевнений, що Ваш професіоналізм, активна громадянська позиція і надалі сприятимуть збереженню національної святині, духовному піднесенню української нації, зростанню самосвідомості українського народу.

Зичу всьому нашому дружньому колективу подальшої плідної праці на музейній ниві, нових успіхів і здобутків, щастя, здоров’я  і добробуту!

 

З повагою

 

В.о. генерального директора                                                                      О.В. Рудник          

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon