Шановні друзі та колеги!

Шановні друзі та колеги!

У ці дні ми відзначаємо 93 роки від дня заснування на теренах Києво-Печерської лаври, що входить до списку об’єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, історико-культурного заповідника.

Сьогодні Заповідник – один із провідних культурно-освітніх та науково-дослідних центрів України, який щорічно відвідують сотні тисяч туристів з різних країн світу, видатна пам’ятка не лише української, але й загальносвітової культури.

Краса і довершеність, яку дарує світу наш унікальній музейно-архітектурний комплекс, ретельно зберігається, а отже живе і продовжує заворожувати сучасників завдяки високому професіоналізму і самовідданій праці співробітників Заповідника.

Вагомим є внесок нашого колективу й у розвиток вітчизняної історичної науки та пам’ятко-охоронної справи.

Традиційними стали творчі стосунки і культурний взаємообмін між Заповідником та суспільно-культурними організаціями як в Україні, так і за її межами, розширюється коло культурно-мистецьких установ з інших країн світу, зацікавлених у співробітництві із Національним Києво-Печерським історико-культурним заповідником.

З нагоди дня народження Заповідника зичу вам наснаги, міцного здоров’я та благополуччя, нехай завжди втілюються в життя ваші творчі задуми і плани.

 

В. о. Генерального директора                                             О. Рудник

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon