На гостинах у святого Миколая

Резиденція святого Миколая у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику приваблює не тільки юних відвідувачів, але й дорослих, яких називаємо «дорослі діти», адже у Бога ми усі діти, які вірять у чудеса. Тому віра у дива святителя Миколая Чудотворця є зрозумілою. Цьогорічна Резиденція святого Миколая є не тільки місцем, де можуть збутися мрії та втілитися бажання, але й методичним майданчиком для освітян столиці.

12 грудня у другому ярусі Великої лаврської дзвіниці відбулася колегія, організована Департаментом освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), з керівниками підрозділів районних управлінь освіти міста, які відповідають за навчально-виховну роботу у школах столиці.

А 26 грудня Резиденцію відвідали  освітяни Печерського району Києва. У лекторії Заповідника відбулася підсумкова Колегія Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної державної адміністрації.

Освітянам розповіли про програми Києво-Печерського заповідника, що стануть у пригоді під час  навчально-виховного процесу. Зокрема було презентовано буклет «Музейне дозвілля для дітей та дорослих» та ознайомлено з інтерактивними культурно-освітніми заходами. Яскравим завершенням стало відвідання виставки «Казки народів світу» та Кабінету святого Миколая.

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon