На освітньому фестивалі “Арсенал ідей – 2018”

Четвертий рік поспіль Національний культурно-мистецький та музейний комплекс “Мистецький Арсенал”, Благодійний фонд “Мистецький Арсенал” у співпраці з Соціальною програмою Марини Порошенко організовують креативний простір – освітній фестиваль “Арсенал ідей”, де поєднано творчість дітей та дорослих, наукові інновації та сміливі мистецькі проекти, сучасні освітні програми та експериментаторство.

26–30 вересня 2018 року, впродовж роботи фестивалю, відділ музейно-освітньої роботи Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника був активним його учасником. Прагнучи представити Заповідник як унікальний найбільший музейний комплекс України, розширити коло шанувальників закладу, наші працівники створили спеціальну програму для відвідувачів.

Зокрема створено карту-розмальовку для дітей і дорослих в стилі “віммельбух” (книжки, що складено з деталізованих малюнків) із зображенням верхньої території Заповідника. Робота з картою спонукає користувачів до креативності та містить інформацію про архітектурний ансамбль музею.

Презентована і випробувана широкою глядацькою аудиторією комп’ютерна гра “Виставкар”: на інтерактивній карті позначено 19 історичних зображень нижньої і верхньої території Лаври. До уваги гравців було представлено сучасні світлини тих локацій. Учасники гри повинні були створити виставку світлин Києво-Печерської лаври, знайшовши й розташувавши сучасні фото поруч із історичними.

Було представлено таку розробку відділу, як ментальні карти. За їхньою допомогою працівники Заповідника з’ясовували, які очікування і вимоги до музею мав сучасний відвідувач. Набута актуальна і цікава інформація буде в подальшому використовуватися у роботі нашого закладу.

Експериментальний майданчик Заповідника мав велику популярність у відвідувачів, став цікавим та пізнавальним місцем для різновікової аудиторії.

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon