Відкриття пересувної фотовиставки «Києво-Печерська лавра – святиня України»

26 червня 2018 року у Державному історико-культурному заповіднику «Межибіж» відбулося відкриття пересувної фотовиставки «Києво-Печерська лавра – святиня України». Неповторний силует ансамблю історичної Києво-Печерської лаври, фрески XII і XVII століть церкви Спаса на Берестові, бароковий стінопис Троїцької надбрамної церкви, розписи в стилі модерн Всіхсвятської і Трапезної церков, годинниковий механізм у Великій лаврській дзвіниці, знамениті печерні лабіринти з нетлінними мощами – цими сюжетами не вичерпується перелік світлин.

Першими оглянули виставку студенти-археологи Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. До того ж, співробітники відділу музейно-освітньої роботи Києво-Печерського заповідника мали гарну нагоду обговорити з колегами питання дослідження й розвитку аудиторії, формування музейних продуктів, використання соціальних мереж для залучення відвідувачів, а також програми для людей з інвалідністю, наприклад, провадження тифлоекскурсій.

Виставку презентували заступник начальника відділу музейно-освітньої роботи Ганна Столова та співробітники відділу Ольга Гончаренко та Сергій Коганов.

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon