Урочиста презентація культурно-мистецького та культурно-освітнього заходу «Відгомін тиші»

25 вересня 2018 року у Великій лаврській дзвіниці Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника відбулась урочиста презентація культурно-мистецького та культурно-освітнього заходу «Відгомін тиші» до Міжнародного дня глухих.

Урочисте відкриття почалось пластичною мініатюрою «Серце» у виконані студентів майстерні народного артиста України Льва Сомова.   

Завідувач відділу музейно-освітньої роботи Олег Топилко зачитав вітальні тексти від заступника Міністра культури України Юрія Рибачука та в.о. генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Олександра Рудника. На урочистому відкритті були присутні Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Молдова в Україні Руслан Болбочан, голова Українського Товариства глухих Ірина Чепчина, голова Київської спілки нечуючих художників «Натхнення» Олексій  Нашивочніков, заслужена художниця України Наталія Папірна, працівники Заповідника та шанувальники сучасного мистецтва.

 

У рамках заходу презентовано:

  • з 25 вересня по 4 жовтня 2018 року – міжнародний пленер, в якому прийняли участь понад 20-ти учасників нечуючих художників «R+Я» «Київські каштани» (Україна, Латвія, Білорусь, Молдова) та Київська спілка нечуючих художників «Натхнення»;
  • 27 вересня у корпусі № 25 (лекторії) та на І ярусі Великої лаврської дзвіниці – семінар «Доступність музею для осіб із порушенням слуху»;
  • 29 вересня у корпусі № 25 (лекторії) – майстер-класи із малювання від Олексія Нашивочнікова (голова Київської спілки нечуючих художників «Натхнення») та художників Михайла Поплавка та Євгена Фіненка.
Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon