Міжнародна науково-практична конференція ІCCROM «Реставрація пам’яток архітектури в умовах високого рівня ґрунтових вод та підвищеної вологості інтер’єрів»

24-25 жовтня 2019 року у Заповіднику триває Міжнародна науково-практична конференція ІCCROM «Реставрація пам’яток архітектури в умовах високого рівня ґрунтових вод та підвищеної вологості інтер’єрів».

Захід відбувається під егідою Національної комісії України у справах ЮНЕСКО. Його організаторами виступили Міністерство культури України, Міжнародний центр вивчення питань збереження та відновлення культурних цінностей (ICCROM) та Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник.

Відкрив конференцію в.о. генерального директора Заповідника Олександр Рудник, який побажав усім успіхів у їхній науковій діяльності.  З вітальним словом до присутніх звернувся Національний координатор ІССROM в Україні Анатолій Антонюк. Генеральний директор Національного заповідника «Софія Київська» Неля Куковальська розповіла про хід реставраційної роботи та проблеми підвищеної вологості інтер’єрів пам’яток архітектури очолюваної нею установи, а також про досвід їх вирішення.

До участі у роботі заходу долучилися представники наукових, виробничих установ та архітектурно-історичних заповідників: реставратори, історики, музеєзнавці з  України,  Алжиру, Італії та Польщі.

Учасники дводенної науково-практичної конференції обговорюють проблеми реставрації пам’яток архітектури, діляться досвідом та новими науковими доробками. Всі виступи викликають зацікавлення, жваво обговорюються.

Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції ІККРОМ «Реставрація пам’яток архітектури в умовах високого рівня ґрунтових вод та підвищеної вологості інтер’єрів» опубліковані окремим збірником до початку її роботи.

 

З програмою конференції можна ознайомитися за посиланням.

YouTube icon
Facebook icon
Twitter icon