Міжнародна науково-практична конференція «Методи реставрації пам’яток історії і культури в складних інженерно-геологічних та сейсмічних умовах».

25-26 жовтня 2018 року у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Методи реставрації пам’яток історії і культури в складних інженерно-геологічних та сейсмічних умовах».

Співорганізаторами заходу виступили Міністерство культури України, Національна комісія України у справах ЮНЕСКО та Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник.

Відкрив конференцію та представив учасників наукових дискусій в.о. генерального директора Заповідника Олександр Рудник. З вітальним словом до присутніх звернулася заступник Міністра культури України Тамара Мазур та побажала всім плідної праці. Директор Департаменту пам’яток Міжнародного центру вивчення культурних цінностей та відновлення культурних цінностей (ICCROM) Джозеф Кінг привітав усіх у відеозверненні.

На пленарному засіданні були присутні Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Македонії в Україні пан Столе Змейкоскі, радник з гуманітарних питань Посольства Грузії в Україні пан Зураб Топурія, вчені Краківського політехнічного університету ім. Тадеуша Костюшка, очільники кафедр Київського Національного університету будівництва і архітектури, Національний координатор ІККРОМ в Україні Анатолій Антонюк та співробітники Заповідника.

До участі у заході долучилися понад 70 фахівців: представники наукових, виробничих установ, архітектурно-історичних заповідників, реставратори, історики, музеєзнавці з різних міст України, з Польщі та Алжиру.

Учасники дводенної науково-практичної конференції поділилися досвідом та новими науковими доробками, окреслили перспективи подальшої співпраці.

 

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon