Виставка «Дивосвіт душі»

23 квітня 2019 року на другому ярусі Великої лаврської дзвіниці відкрилася виставка образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Дивосвіт душі» до свята Великодня. 

Організатори виставки: Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник спільно з Київським міським центром народної творчості та культурологічних досліджень.

Під час відкриття заступник генерального директора Заповідника з наукової роботи, доктор історичних наук, професор Сергій Пивоваров від імені в.о. генерального директора Олександра Рудника привітав усіх з цікавою подією.

Пролунали вітальні слова від заслуженого працівника культури, директора Київського міського центру народної творчості та культурологічних досліджень Миколи Пересунька та засновниці і керівниці клубу «Майстриня» Тамари Семенової.

Під час заходу виступили народний фольклорний ансамбль «Надвечір’я» та засновниця школи «Голос Калініної», лауреат всеукраїнських конкурсів та фестивалів Катерина Калініна.

На виставці представлено тематичні витвори декоративно-прикладного мистецтва (ікони, Великоднє яйце, що виконані різними техніками, тематичні художні полотна, плетені кошики, дерев’яний та керамічний посуд, фігурки янголів тощо), що створюють особливий святковий настрій.

Усі бажаючі взяли участь у майстер-класах із розпису олійними фарбами по дереву Ангеліни Петрової, самчиківського розпису Яни Бернадської, петриківського розпису Ганни Петриченко.

 

Виставка працюватиме з 23 квітня по 7 травня 2019 року за адресою:

м. Київ, вул. Лаврська, 9, Велика лаврська дзвіниця.

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon