Почесний консул України пан Марко Тозон відвідав Національний заповідник «Києво-Печерська лавра»

16 червня 2022 року в рамках візиту в Україну Національний заповідник «Києво-Печерська лавра» відвідала італійська делегація на чолі з Почесним консулом України паном Марко Тозоном. До складу делегації також увійшли представники Благодійного фонду «HOPE Ukraine», заснованого паном Консулом.

Візит був приурочений до прибуття гуманітарної допомоги від партнерів з Італії (Венеціанського кластеру та Штабу міжнародних сил культурної спадщини Chief ETS) у вигляді генераторів. Благодійний фонд «HOPE Ukraine» надав допомогу в організації доставки вантажу до Заповідника.

Під час робочої зустрічі у Заповіднику сторони обговорили перспективи подальшої співпраці за різними напрямками діяльності Фонду у сфері культури, зокрема виставкової діяльності, реставрації, кіномистецтва, тощо, з метою популяризації в Італії Києво-Печерської лаври як яскравої перлини культурно-мистецької спадщини України та світу, а також залучення інвестицій до її збереження. На завершення зустрічі пану Консулу була вручена почесна подяка Національного заповідника «Києво-Печерська лавра».

Візит продовжився оглядовою екскурсією по Києво-Печерській лаврі. Гості відвідали Трапезну церкву, Успенський собор, а також помилувалися дніпровськими краєвидами і панорамою Нижньої лаври з оглядового майданчика.

YouTube icon
Facebook icon