Персональна виставка Ю. Базавлука «Пори року»

16 вересня 2019 року на першому ярусі Великої лаврської дзвіниці відкрилась персональна виставка члена Національної спілки художників України Юрія Базавлука «Пори року».

Митець назвав серію своїх картин «Пори року», оскільки тематично вони співзвучні з циклами музичних творів П. Чайковського та А. Вівальді.

Це діалог автора з природою, спрямований на пошуки духовності, й філософські роздуми.

В експозиції представлено близько 40 живописних картин, створених протягом останніх шести років. Сакральні сюжети і архітектура, міській і ліричні пейзажі, портрети, натюрморти, пошук свого власного творчого шляху в мистецтві, образної, кольорової та пластичної виразності, нешаблонність мислення – все це можна побачити в роботах автора.

Завдяки плідній багаторічній мистецькій праці Ю. К. Базавлук став відомим українським художником. Позаду залишились десятиліття напруженої роботи, навчання в художніх студіях, в майстернях відомих митців, участь у пленерах. Останніми роками Ю. Базавлук спрямував творчі здібності  на активну участь у виставках сучасного українського мистецтва престижного музейного формату.

 

Виставка працюватиме з 16 вересня по 29 вересня 2019 року щодня з 10:00 до 17:30 за адресою: Київ, вул. Лаврська, 9.

Довідки за телефонами: (044) 406-63-59; (044) 406-63-66.

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon