У Заповіднику відбулась презентація культурно-освітніх і культурно-масових проектів для представників профспілок

15 вересня 2016 року співробітники відділу музейно-освітньої роботи Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника презентували культурно-освітні і культурно-масові проекти музейного комплексу. Учасниками презентації стали представники профспілок та профспілкових організацій м. Києва. Зокрема, до участі у заході долучилися працівники підприємств малого та середнього бізнесу, представники Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я та ін.

Для гостей була проведена оглядова екскурсія територією Верхньої лаври. Представники профспілок познайомилися з основними віхами історії Києво-Печерської лаври та залишилися вражені взірцевістю архітектурного ансамблю. Екскурсію продовжив огляд експозицій Заповідника – «Друковано в Святой Великой Лавре Киевопечарской», а також «Відроджені скарби Києво-Печерської лаври (з колекції Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника)» та музею історії Києво-Печерської Лаври.

Фахівці відділу музейно-освітньої роботи ознайомили гостей Заповідника з інтерактивними заходами культурно-освітньої програми «Музейне дозвілля для дітей і дорослих»:

  • Театралізована екскурсія-квест «Гетьман Іван Мазепа та Києво-Печерська лавра»;
  • Інтерактивна екскурсія «Біблійні сюжети у стінопису церков Києво-Печерського заповідника»;
  • Інтелектуальний турнір «Клуб активних знавців»;
  • Лекція-вистава «Куди прямуєш, о Русь свята?»;
  • Культурно-освітній майданчик «Лабіринт лаврських пригод»;
  • Резиденція Святого Миколая у Великій лаврській дзвіниці.

По завершенні зустрічі учасники змогли насолодитися неймовірною панорамою столиці, яка відкривається з висоти Великої лаврської дзвіниці та стали свідками несподіваного сюрпризу – зустрічі із «обох сторон Дніпра Войск Запорожских Гетьманом» Іваном Мазепою.

YouTube icon
Facebook icon