Пропонуємо гостям Заповідника скористатися нашою новою безкоштовною послугою

З метою інформування та підвищення якості обслуговування відвідувачів біля центрального входу в Заповідник (Троїцька надбрамна церква, вхід з вул. Лаврська) та Церкви над Економічною брамою (Всіхсвятська церква, вхід з Лаврського пров.) встановлено два широкоформатні інформаційно-сенсорні кіоски. 

Це – інформаційні автоматизовані довідники, оснащені сенсорними екранами, які мають надзвичайно високу яскравість та працюють у режимі 24/7. Апаратно-програмний комплекс дозволяє швидко і легко ознайомитися з інформацією щодо вартості квитків, послуг, правил відвідування території Заповідника і його експозиційними об’єктами (архітектурними пам’ятками Верхньої та Нижньої лаври, печерами, експозиціями), хронологією історії Києво-Печерської лаври та Заповідника, іншими культурологічними установами на його території, схемами-маршрутами до пам’яток (експозицій) та фотоматеріалами. Для отримання інформації достатньо вибрати необхідний розділ у меню, доторкнувшись до символа на екрані. Для перегляду доступні українська та англійська мови, вибір яких можна зробити на головній сторінці екрану (правий нижній кут), перемістивши перемикач у відповідне положення.

Користуватися пристроєм дуже зручно, адже він надзвичайно простий у навігації і не потребує спеціальної підготовки або навичок роботи з комп’ютером.

Завдяки впровадженню сучасних технічних засобів ознайомлення з музейним комплексом стане більш зручним і цікавим як  громадянам України, так і іноземним відвідувачам.

YouTube icon
Facebook icon
Twitter icon