43-я сесія Комітету всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

30 червня 2019 року делегація НКПІКЗ на чолі з в.о. Генерального директора Олександром Рудником взяла участь в урочистому відкритті 43-ї сесії Комітету всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Цьогорічна сесія Комітету проходить в м. Баку, Республіка Азербайджан. Церемонія відкриття відбулася в культурному центрі імені Гейдара Алієва. З вітальними промовами виступили: перша віце-президент Республіки Азербайджан, Посол доброї волі ЮНЕСКО Мехрібан Алієва, Генеральний директор ЮНЕСКО Одрі Азуле, голова Виконавчої ради ЮНЕСКО Байон-хайюн Лі та Міністр культури Азербайджану Абульфас Гараєв.

Загалом у сесії візьмуть участь більш ніж 2500 делегатів зі 180 країн.

Протягом 43-ї сесії Комітет всесвітньої спадщини, що складається з представників 21 країни-учасниці Конвенції про охорону всесвітньої спадщини, розгляне 36 номінацій на включення до Списку всесвітньої спадщини. На сьогоднішній день Список нараховує 1092 об'єкта зі 167 країн.

Комітетом також буде розглянуто стан збереження 166 об'єктів зі Списку всесвітньої спадщини. Зокрема, цього року також розглядається стан збереження обєкта всесвітньої спадщини "Київ: Собор Святої Софії та прилеглі монастирські споруди, Києво-Печерська лавра".

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon