Виставка «Апостольські заповіти» до Дня захисника України

 

9 жовтня 2018 року до Дня захисника України (14 жовтня) у Великій лаврській дзвіниці Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника відкрилася виставка відомого українського художника Олега Лазаренка «Апостольські заповіти».

На урочистій події були присутні: член Спілки журналістів України, лауреат премії ООН в галузі телебачення Тетяна Бабіна, заслужений архітектор України, доктор архітектури, професор, лауреат Державної премії України в галузі архітектури, художник та музикант Олег Слєпцов, співробітники Заповідника, інші поважні гості.

Під час заходу був презентований мистецький твір: мозаїчний кольоропис «по-лаврські» фахівця І категорії відділу музейно-освітньої роботи Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Тетяни Бєлоусової. Кожний міг спробувати техніку мозаїчного кольоропису, приклеюючи різнокольоровий трикутник до картини.

В експозиції представлено 25 портретів видатних історичних постатей України, діяльність яких пов’язано з різними періодами розвитку нашої держави. Роботи виконано в оригінальній техніці – мозаїчному кольорописі, що є авторським винаходом художника Олега Лазаренка. Якщо уважно придивитися, то кожна картина складена з дрібних смужечок та трикутничків, що можуть складатися з двох і більше часточок. Створення твору, за словами автора, може тривати два і більше місяців.

 

Виставка працюватиме з 9 по 21 жовтня 2018 року з 10.00 до 17.30 за адресою: Київ, вул. Лаврська, 9.

 

 

 

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon