Анонс. Фотовиставка “Києво-Печерська лавра. Історія і сучасність”

З 12 вересня по 5 жовтня 2019 року Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник експонуватиме пересувну виставку художніх світлин «Києво-Печерська лавра. Історія і сучасність» в Азербайджанській Республіці (Баку, Сумгаїт).

Виставковий проект, започаткований Заповідником, реалізується за підтримки Посольства України в Азербайджанській Республіці та Української громадської організації імені Івана Франка у місті Сумгаїт.

Мета заходу – засобами фотомистецтва показати красу і велич нашої держави, познайомити відвідувачів з духовною святинею України – Києво-Печерською лаврою, яка є символом нашої культури, віри та історико-культурного надбання.

Світлини ознайомлять з архітектурним ансамблем Києво-Печерської лаври та Заповідника, який включає 140 пам’яток національної культурної спадщини, а також комплекс Ближніх і Дальніх печер.

На сьогодні не існує чіткого уявлення, як виглядали споруди Києво-Печерської лаври за часів Середньовіччя, адже його історія сягає від ХІ до ХХ ст. Писемні свідчення і замальовки дають лише загальну картину. Але від середини ХІХ ст., завдяки техніці фотографування, залишилися “задокументовані” візуальні сторінки нашої історії.

Виставка експонуватиметься:

м. Баку:

  • 12 вересня 2019 року – Hotel Hyatt Regency Baku;
  • 14 – 26 вересня 2019 року – Будинок світлин.

м. Сумгаїт:

28 вересня – 5 жовтня 2019 року – Музеї історії м. Сумгаїт.

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon