Візит віце-президента асоціації «Польща-Схід» пана Зіслава Яцарчика до Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника

04 липня 2018 року Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник відвідав віце-президент асоціації «Польща-Схід» пан Зіслав Яцарчик (Zdzisław Jacaszek) (м. Варшава, Польща).

Поважного гостя зустрів заступник генерального директора з економічних питань та розвитку Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Сергій Путілін. Під час зустрічі Зіслав Яцарчик, Сергій Путілін і кандидат історичних наук, завідувач науково-дослідного сектору історії та археології Заповідника Сергій Тараненко обговорили питання співпраці між Заповідником та асоціацією. Результатом перемов стане підписання договору про співробітництво.

Кандидат історичних наук, провідний науковий співробітник науково-дослідного відділу історії та археології Заповідника Юлія Мисько ознайомила пана Зіслава Яцарчика з історією Києво-Печерської лаври та Заповідника, з його унікальним архітектурним ансамблем, розташованим на мальовничих київських пагорбах.

 

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon