Започаткування співпраці НКПІКЗ та Асоціації ділового туризму України

29 листопада 2019 року відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Національним Києво-Печерським історико-культурним заповідником і Асоціацією ділового туризму України – всеукраїнським професійним об’єднанням учасників ринку ділового туризму та індустрії зустрічей. Місія останньої полягає в об’єднанні зусиль професіоналів індустрії ділового туризму, спрямованих на створення умов ефективного розвитку галузі в Україні.

В якості партнера Заповідник долучився до спільного проекту Асоціації та авіакомпанії airBaltic з організації професійних ознайомчих турів для представників України, країн Балтії та Скандинавії.

Так, з 29 листопада по 2 грудня 2019 року Київ відвідали представники  данського ділового туризму. Метою інформаційного туру була презентація Києва як перспективної і привабливої локації для проведення ділових заходів різного рівня та масштабу.

30 листопада 2019 року представники НКПІКЗ взяли участь у воркшопі учасників туру з представниками туристичної галузі України (авіакомпанія airBaltic, Управління туризму та промоцій КМДА, оператор ділового туризму компанія «Dinadis», Всеукраїнська асоціація гідів, представники «Президент Готелю», компанія «Чорнобиль ексклюзив турс») та презентували Заповідник як об’єкт Всесвітньої спадщини і одну з найпривабливіших туристичних дестинацій Києва та України загалом.  

2 грудня 2019 року в рамках культурної програми туру данська делегація у супроводі представників авіакомпанії airBaltic та Асоціації ділового туризму України відвідала Києво-Печерський заповідник, оглянувши  пам’ятки Верхньої лаври та нещодавно відкриту виставку «Врятовані святині України».

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon