Презентація соціального проекту «Відеостіна»

1 лютого 2019 року на першому ярусі Великої лаврської дзвіниці Заповідника презентували соціальний проект «Відеостіна».  

Із вітальним словом до присутніх звернувся Міністр культури України Євген Нищук. Він  наголосив на важливості запровадження такого проекту у Заповіднику та можливості забезпечення однакового доступу до культурних й історичних надбань країни, адже націлений він на роботу з  особами з інвалідністю та представниками маломобільних груп населення.  

В.о. генерального директора Заповідника Олександр Рудник представив проект та поділився планами на майбутнє щодо створення рівного вільного простору для усіх відвідувачів. Інженер інформаційно-телекомунікаційних мереж товариства з обмеженою відповідальністю «Інфотайм Сек’юріті» Станіслав Куксін ознайомив присутніх з технічними можливостями «Відеостіни».

Слова подяки від імені осіб з інвалідністю виголосили голова Національної Асамблеї людей з інвалідністю України, уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич та голова правління Всеукраїнського товариства людей з інвалідністю «Прагнення» Олег Іваненко.

Схвалили дану ініціативу всі запрошені гості: заступник Міністра молоді та спорту України Микола Даневич, представники Національної Асамблеї людей з інвалідністю України, Київського міського центра з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», параолімпійці, учасники АТО та ООС, які перебувають на лікуванні у Київському міському клінічному госпіталі ветеранів війни та Ірпінському військовому шпиталі, волонтери.

Оглядову екскурсію по Заповіднику для учасників заходу провели провідні лектори-екскурсоводи Наталія Бондаренко та Андрій Кононенко.

Довідка:

 «Відеостіна» – сучасний технічний комплекс із чотирьох 55-дюймових моніторів, розміщених на першому ярусі дзвіниці та чотирьох камер з 45-кратним збільшенням, встановлених на її четвертому ярусі. За допомогою пульта управління можна скерувати камери, запрограмувавши напрямок руху у режимі онлайн (схід, захід, південь, північ) та ознайомитися з архітектурним комплексом Заповідника у цілому і його пам’ятками зокрема, помилуватися мальовничими краєвидами Києва.

 

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon