Запрошуємо на презентацію нового видання, що присвячене давньоєгипетським пам’яткам

Романова О. О. Станиціна Г. О. Стародавній Єгипет у Києві: відображення на склі (колекція скляних фото негативів Наукового архіву Інституту археології НАН України) / Інститут археології НАН України; Інститут сходознавства ім. А. Ю. Кримського НАН України. – Київ, 2021. – 336 c.; 75 іл.

Romanova O., Stanytsina H. Ancient Egypt in Kyiv mirrored on glass (сollection of glass photonegatives from the Scholarly Archive of the Institute of Archaeology of NASU) / Institute of Archaeology of the NAS of Ukraine; A. Yu. Krymskyi Institute of Oriental Studies of the NAS of Ukraine. – Kyiv, 2021. – 336 p.; 75 pls.

Книга Олени Романової та Галини Станиціної є двомовним видання каталогу колекції унікальних фотонегативів на склі, що нині зберігається в Науковому архіві Інституту археології НАН України. Фотонегативи зображають давньоєгипетські пам’ятки, які колись перебували в Музеї історії релігії/релігій Всеукраїнського музейного городка, а також низку історичних монументів та пам’яток Стародавнього Єгипту – з самого Єгипту та з інших місць.

Супроводжується каталог історією виникнення цієї колекції фотонегативів та інформацією про самі давньоєгипетські пам’ятки, що на них зображені.

Під час презентації авторки книги розкажуть, як вони виявили ці фотографічні знімки, як каталогізували зображення, досліджували історію їх створення і що з того вийшло.

Презентація відбудеться 2 лютого 2022 р. в лекторії Національного заповідника «Києво-Печерська лавра» (вул. Лаврська, 9, корпус № 25).

Початок о 15.00.

Запрошуємо також всіх бажаючих приєднатися до презентації в онлайн-форматі (Zoom):

https://us02web.zoom.us/j/82952641793?pwd=WmltcDZ2VXk4WC94UXUzYUlPRGF3dz09

Meeting ID: 829 5264 1793

Passcode: 703714

YouTube icon
Facebook icon
Twitter icon