Культурно-мистецький проект «Лаврський пленер»

Культурно-мистецький проект «Лаврський пленер» звернений до всіх творчих небайдужих людей, які мають бажання долучитися до збереження та популяризації духовних скарбів України.

Мета проекту – популяризація історико-культурної спадщини Києво-Печерської лаври та Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника. Заохочення до лаврської тематики, як знаних майстрів образотворчого мистецтва, так і початківців (учнів, студентів), які лиш стають на шлях самостійної творчості, яка спонукатиме до осмислення та засвоєння певних духовних взірців Києво-Печерської лаври.

Пропонований проект передбачає:

  • активізацію розвитку започаткованих напрямів музейної педагогіки

  • виховання у молодого покоління  поваги до духовно-культурного та історичного спадку Києво-Печерської лаври та розуміння молоддю розвитку сучасних мистецьких напрямків

  • створення позитивного іміджу Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника.

Участь у культурно-мистецькому проекті «ЛАВРСЬКИЙ ПЛЕНЕР» дасть можливість усім учасникам подивитись на Україну крізь призму духовного спадку минулих століть, переосмислити та передати своє бачення, відчути свою причетність до того духовно-культурного середовища, нащадками якого вони є і виразити це у своїх творчих роботах.

YouTube icon
Facebook icon