Виставка авторської ляльки «Дитинства світ»

29 травня 2019 року до Міжнародного дня захисту дітей на ІІ ярусі Великої лаврської дзвіниці відкрилася виставка авторської ляльки «Дитинства світ» – спільний проект Заповідника та ГО ВО «Світле майбутнє».

Захід розпочався виступом юних артистів Народного циркового колективу «Юність Києва» (керівники – Святослав Філіпенко, В’ячеслав Судейкін).

Із Міжнародним днем захисту дітей привітав усіх присутніх в.о. генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Олександр Рудник.

Пролунали вітальні слова від ініціатора заходу, голови правління Громадської організації «ВО “Світле майбутнє”» Андрія Прудченка та лялькаря-реборніста Сергія Бондаря.

В експозиції представлені іграшки та ляльки, виконані в різних техніках та жанрах, від 10 до 128 см заввишки. Вони відрізняються від класичної ляльки новітніми матеріалами, формами, навіть сюжетами. Казкові ляльки, створені Наталією Павлючок, випромінюють позитивні емоції, симпатичні ведмедики Лариси Ошманської з Одеси викликають приємні спогади про дитинство, кумедні, доброзичливі Котикомішки в графічних роботах художниці Анни Кравченко, чарівні ельфи Ольги Матковської занурюють глядача у світ загадкових історій, а неповторно красиві лялечки Олени Князєвої залишаться надовго в пам’яті відвідувачів.

Надзвичайне захоплення викликають ляльки-реборни, тоддлери, майстерно виконані Сергієм Бондарем – ветераном АТО та його вчителькою з виготовлення ляльок Варварою Лютік.

 

Виставка працюватиме за адресою: Київ, вул. Лаврська, 9, Велика лаврська дзвіниця з 29 травня по 17 червня 2019 року.

 

Додаткова інформація за телефонами: (044) 406-63-59, (044) 406-63-66.

 

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon