Живий флешмоб на відзначення 25-річчя внесення об’єкту «Київ: собор Святої Софії з прилеглими монастирськими будівлями, Києво-Печерська Лавра» до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику

11 грудня 2015 року на відзначення 25-річчя внесення об’єкту «Київ: собор Святої Софії з прилеглими монастирськими будівлями, Києво-Печерська Лавра» до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО на Соборній площі Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника відбулася непересічна подія. 100 курсантів Київського військового ліцею імені Івана Богуна взяли участь у флешмобі і створили живе слово UNESCO.

ЮНЕСКО – організація, основною метою якої було і залишається збереження, охорона та популяризація пам’яток, що включені до Списку всесвітньої спадщини. Флешмоб став своєрідним закликом пам’ятати про важливість збереження культурного надбання України для світу. Адже за кожною пам’яткою культури – не тільки історія її створення, руйнування та відбудови, а і життя минулих поколінь, перехресні стежки взаємодії між культурами народів світу.

Такі акції завше покликані  об’єднувати та спонукати творити нові добрі справи.

Для гостей та кожного учасника флешмобу захід став чудовою можливістю відчути себе причетним до святкування визначної дати.

Тож єднання починається з нас! Сміливіше! Долучайтеся до наступних акцій Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника у майбутньому. 

YouTube icon
Facebook icon