Документація конкурсних торгів

2013

Документація конкурсних торгів ДБН Д.1.1-1-2000 „Розроблення проекту „Реставраційно-консерваційі роботи та пристосування пам”ятки архітектури національного значення „Церква Спаса на Берестові” (корпус № 84), охоронний № 2 по вул. Лаврська, 5 у м.

ДБН Д.1.1-1-2000 „Реставраційно-консерваційні роботи та пристосування пам’ятки архітектури „Церква Спаса на Берестові” (корпус № 84), охоронний № 2 по вул. Лаврська, 5 у м. Києві. Протиаварійні та невідкладні консерваційні роботи”

Розроблення проекту „Реставраційно-консерваційні роботи та пристосування пам”ятки архітектури національного значення „Церква Спаса на Берестові” (корпус № 84), охоронний № 2по вул. Лаврська, 5 у м. Києві”

Документація конкурсних торгів Успенський собор

Документація для учасників Дзвіниця

2012

Відкриті торгри - документація конкурсних торгів Афганська церква

Документація відкритих торгів Генплан №2

Документація відкритих торгів Генплан №1

2011

ДОКУМЕНТАЦІЯ КОНКУРСНИХ ТОРГІВ на закупівлю робіт Розроблення науково-проектної документації на реставрацію пам’ятки архітектури „Троїцька надбрамна церква”

ДОКУМЕНТАЦІЯ КОНКУРСНИХ ТОРГІВ на закупівлю послуг „Дослідження та розробки в галузі архітектури та будівництва” (код І.2.19)

ДОКУМЕНТАЦІЯ КОНКУРСНИХ ТОРГІВ на закупівлю робіт „Реконструкція слабкострумкових мереж Верхньої Лаври”

ДОКУМЕНТАЦІЯ КОНКУРСНИХ ТОРГІВ на закупівлю робіт: Реставрація та пристосування пам’ятки архітектури ХVIII ст.„Дзвіниця Успенського собору (корпус № 81)”.

2010

Торги (тендер) на закупівлю за державні кошти робіт Розроблення науково-проектної документації на пам’ятку архітектури „Корпус клірошан (№20)”

Торги (тендер) на закупівлю за державні кошти послуг (наукові дослідження) Роботи з паспортизації та інвентаризації нерухомих об’єктів

Торги (тендер) на закупівлю за державні кошти робіт Розроблення науково-проектної документації для реставрації пам’ятки „Фотографія (корпус №31)”

Торги (тендер) на закупівлю за державні кошти робіт Розроблення науково-проектної документації для реставрації пам’ятки „Микольська трапезна церква (корпус №25)”

Торги (тендер) на закупівлю за державні кошти робіт Розроблення науково-проектної документації для реставрації пам’ятки „Флігель клірошанського корпусу (корпус №22)”

Торги (тендер) на закупівлю за державні кошти робіт Розроблення науково-проектної документації для реставрації пам’ятки „Келії співаків митрополичого хору (келії клірошан, корпус №6)”

2009

Торги (тендер) на закупівлю за державні кошти робіт Корпус №92 „Монастирські мури” ремонтно-реставраційні роботи

Торги (тендер) на закупівлю за державні кошти робіт Корпус №83 „Онуфріївська башта (Палатна)” ремонтно-реставраційні роботи

Торги (тендер) на закупівлю за державні кошти робіт Корпус №82 – «Церква над економічною брамою», охоронний №4/12.

Торги (тендер) на закупівлю за державні кошти робіт Корпус №81 „Дзвіниця Успенського собору” ремонтно-реставраційні роботи

Торги (тендер) на закупівлю за державні кошти робіт Корпус №29 „Трапезна” ремонтно-реставраційні роботи

Торги (тендер) на закупівлю за державні кошти робіт Корпус №21,21а „Ремісничі келії (корпус №21, корпус №21а)” ремонтно-реставраційні роботи

Торги (тендер) на закупівлю за державні кошти робіт Корпус №13 „Палітурна (корпус №13)” ремонтно-реставраційні роботи

Торги (тендер) на закупівлю за державні кошти робіт Корпус №4 „Келії (корпус №4)” ремонтно-реставраційні роботи

Торги (тендер) на закупівлю за державні кошти робіт Корпус №3 „Келії (корпус №3)” ремонтно-реставраційні роботи

Генеральний план розвитку Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника

 

YouTube icon
Facebook icon
Twitter icon