Візит членів делегації ЮНЕСКО в Національний заповідник «Києво-Печерська лавра»

23 січня, в рамках візиту в Україну, члени делегації ЮНЕСКО Турал Мустафаєв, заступник начальника Сектору культури Відділу з питань культури у надзвичайних ситуаціях ЮНЕСКО та Кьяра Децці Бардескі, офісер зі зв’язків ЮНЕСКО в Україні, відвідали з програмною місією Національний заповідник «Києво-Печерська лавра». Мета візиту - визначення основних напрямів допомоги з боку ЮНЕСКО.

Члени делегації ознайомились з об'єктами на реставрації, які потребують подальшого фінансування для завершення реставраційних робіт і обговорили технічні аспекти отримання такого фінансування.

До того ж керівництво Заповідника ознайомило членів делегації з роботою планетарного сканера, який було отримано у вигляді гуманітарної допомоги за сприяння Постійного представництва Австрії при ЮНЕСКО, Секретаріату та Центру Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО для оцифрування друкованої спадщини фондової колекції Заповідника (стародруків, рукописних книг тощо).

Наприкінці зустрічі сторони обговорили проблемні аспекти роботи Заповідника в умовах воєнних дій і його нагальні потреби.

YouTube icon
Facebook icon
Twitter icon