Міжнародна науково-практична Zoom-конференція «ОБ’ЄКТИ ВСЕСВІТНЬОЇ СПАДЩИНИ ЯК ОСЕРЕДКИ СТАЛОГО РОЗВИТКУ»

Міжнародна науково-практична Zoom-конференція

«ОБ’ЄКТИ ВСЕСВІТНЬОЇ СПАДЩИНИ

ЯК ОСЕРЕДКИ СТАЛОГО РОЗВИТКУ»

30 листопада – 1 грудня 2021 року з 11 до 17 год. на онлайн платформі Zoom відбудеться Міжнародна науково-практична онлайн конференція «Об’єкти всесвітньої спадщини як осередки сталого розвитку», а також підсумковий воркшоп для українських учасників у рамках конференції.

Даний захід є продовженням міжнародної конференції, що відбулася у грудні 2020 року в рамках відзначення 30-ї річниці включення об’єкта «Київ: Собор Святої Софії та прилеглі монастирські споруди, Києво-Печерська лавра» до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО (World Heritage Sites: Sustainable Development Practices for Urban Heritage). Другий етап Конференції приурочений до 10-ї річниці схвалення Рекомендації про історичні міські ландшафти і є продовженням ініціатив, започаткованих з метою її реалізації (UNESCO HUL Call for Action).

Організаторами виступають Центр всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, Міністерство культури та інформаційної політики України та Національний заповідник «Києво-Печерський лавра».

Основною метою Конференції є підвищення обізнаності та нарощення потенціалу серед керівників об'єктів всесвітньої спадщини в Європі відносно ролі культури та культурної спадщини у досягненні цілей сталого розвитку, а також розроблення робочих стратегій запровадження Стратегії сталого розвитку всесвітньої спадщини на місцевому рівні.

Запрошуємо представників міських об’єктів всесвітньої спадщини країн Європейського регіону та Східного партнерства, представників державних і місцевих органів влади, експертів державних та громадських організацій, що працюють в даній сфері, долучитися до участі в Конференції в якості слухачів та взяти участь в обговоренні за тематичними напрямками.

Тематичні напрямки роботи Конференції:

І. Історичне міське середовище

ІІ. Економічне процвітання і сталі засоби до існування

ІІІ. Знання і навички

IV. Залучення і участь

V. Мир і безпека

Робочі мови: українська, англійська та французька.

Програма

Посилання на Zoom-конференцію 30 листопада 2021 року

Ідентифікатор конференції: 872 9326 3148

Код доступу: 419843

Посилання на конференцію в Youtube

Посилання на Zoom-воркшоп 01 грудня 2021 року

Ідентифікатор конференції: 884 5856 6676

Код доступу: 262506

Посилання на конференцію в Youtube

YouTube icon
Facebook icon
Twitter icon