Міжнародний досвід охорони, збереження та популяризації об’єктів всесвітньої культурної спадщини

Міжнародна науково-практична конференція «Міжнародний досвід охорони, збереження та популяризації об’єктів всесвітньої культурної спадщини» (23 - 24 вересня 2015 року, НКПІКЗ, Київ)

23 - 24 вересня 2015 року Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник за підтримки Міністерства культури України організовує Міжнародну науково-практичну конференцію «Міжнародний досвід охорони, збереження та популяризації об’єктів всесвітньої культурної спадщини», присвячену 70-річчю з дня заснування ЮНЕСКО. 

Участь у заході вже підтверджено 30 делегатами з 11 країн світу. До роботи Конференції долучаться посадові особи Міністерства культури України, Міністерства закордонних справ України, представники депутатського корпусу та Національної комісії України у справах ЮНЕСКО. За результатами буде видана збірка матеріалів.

На Конференції планується розглянути наступні питання:

  - сучасний стан охорони та збереження українських пам’яток, внесених до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО;

 - пріоритетні завдання українських державних та громадських організацій зі збереження та популяризації об’єктів всесвітньої культурної спадщини;
 - інноваційні технології та їхня роль в охороні й популяризації об’єктів всесвітньої культурної спадщини;
 - перспективи поповнення Списку об’єктівСвітової спадщини ЮНЕСКО в Україні.

Захід проходитиме на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника за адресою м. Київ, вул. Лаврська, 9. За додатковою інформацією звертайтесь, будь ласка, до відділу міжнародного співробітництва: +38 (044) 406-63-10; е-mail: nkpz.protocol@gmail.com

Програма Міжнародної науково-практичної конференції

«Міжнародний досвід охорони, збереження та популяризації об’єктів всесвітньої культурної спадщини», присвяченій 70-річчю з дня заснування ЮНЕСКО (23-24 вересня 2015 р., НКПІКЗ, Київ)

YouTube icon
Facebook icon
Twitter icon