Виставка «У пошуках гармонії. Рідна…»

На другому ярусі Великої лаврської дзвіниці Національного заповідника «Києво-Печерська лавра» відкрилась виставка творів українських художниць «У пошуках гармонії. Рідна…». Експозицію організовано Фундацією W’ART (куратори – Наталія Ширант та Світлана Леонтьєва).

Гармонія… Людині властиве бажання оточувати себе тим, що дарує відчуття краси і довершеності. Із часів Стародавній Греції вважали, що саме гармонія є основою всього прекрасного і одним із найважливіших понять для сприйняття світу. І кому, як не жінці, це зрозуміти?

Фундацію W’ART створено 2018 року. Вона об’єднує українських художниць різного віку з усіх куточків України, які працюють у різних живописних напрямках і стилях. Ці мисткині спільно творять навколо себе гармонійний простір, сповнений добра, краси, мудрості й толерантності. А унікальна енергетика Заповідника підсилила їхнє бажання зробити й представити щось особливе, прекрасне, натхненне, РІДНЕ! Фундація W’ART переконана, що саме жіноча енергія українських художниць – світла, потужна, творча, особлива – допоможе кожному відвідувачу виставки відчути гармонію своєї землі, своєї Країни! Вона дасть можливість відшукати у своєму серці захоплення красою життя, яка є зараз, сьогодні і навчить цінувати ії щоденно.

Виставку буде відкрито до 28 вересня з 10.00 до 19.00 на другому ярусі Великої лаврської дзвіниці за адресою: м. Київ, вул. Лаврська, 9.

Довідкова інформація за тел.: (044) 406-63-66, 406-63-59.

 

YouTube icon
Facebook icon