Підтримка Національним заповідником "Києво-Печерська лавра" звернення Міністерства соціальної політики України, Міністерства культури України та Державної служби України

Національний заповідник "Києво-Печерська лавра" підтримує звернення Міністерства соціальної політики України, Міністерства культури України, Організаційного комітету державної служби України та приймає участь у програмі 2015 року щодо проведення в Україні «Дня охорони праці в Україні».

Девіз охорони праці у 2015 році - «ПРИЄДНУЙСЯ ДО ФОРМУВАННЯ ПРЕВЕНТИВНОЇ КУЛЬТУРИ ОХОРОНИ ПРАЦІ».

Беручи до уваги винятковість архітектурного ансамблю, роль Лаври в розвитку вітчизняної і світової культури, науки і освіти, 14 сесія міжнародного комітету ЮНЕСКО у 1990 р. внесла Києво-Печерську лавру в «Список Всесвітньої Культурної Спадщини ЮНЕСКО».

Задля утримання і збереження комплексу Києво-Печерської лаври, співробітники Заповідника здійснюють:

- Науково-дослідну роботу;

- Науково-реставраційну роботу;

- Науково-реставраційну та відновлювальну роботу;

- Експлуатаційну роботу інженерних мереж та обладнання;

- Спеціалізовану підземну та наземну роботу по утриманню комплексу будівель та споруд в належному стані;

- Адміністративно-господарську роботу.

Такий обсяг робіт потребує від керівництва та працівників Заповідника приділяти значний час своєї роботи охороні праці, що в свою чергу дає позитивні результати.

Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник звертається до інших історико-культурних заповідників, закладів України, підтримати та приєднатися до пропозицій Міністерства культури України з метою:

- обміну досвідом;

- формування та впровадження безпечної поведінки працівників, просування особистої культури охорони здоров'я в щоденне життя.

Охорона праці є невід'ємною складовою забезпечення гармонійного розвитку суспільства. Саме тому підвищення рівня культури охорони праці - це запорука збереження здоров'я та життя працівників підприємств, а в цілому і суспільства.

 

Адміністрація Заповідника

YouTube icon
Facebook icon
Twitter icon