Підтримка Національним заповідником "Києво-Печерська лавра" звернення Печерської районної в місті Києві Державної адміністрації

Національний заповідник "Києво-Печерська лавра" підтримує звернення Печерської райдержадміністрації

та приймає участь у програмі 2018 року щодо проведення «Дня охорони праці в Україні» - 28 квітня.

      Девіз, визначений Міжнародною організацією праці у 2018 році, –«Захищене і здорове покоління» збігається із завданнями та метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначається 12 червня.

      Беручи до уваги винятковість архітектурного ансамблю, роль Лаври в розвитку вітчизняної і світової культури, науки і освіти, 14 сесія міжнародного комітету ЮНЕСКО у 1990р. внесла  Києво-Печерську Лавру в «Список Всесвітньої Культурної Спадщини ЮНЕСКО»

      Задля утримання і збереження комплексу  Києво-Печерської Лаври співробітниками Заповідника здійснюється значний обсяг робіт.

      Для досягнення поставлених цілей в інтересах працівників, керівництво Заповідника приділяє значний час своєї роботи саме охороні, популяризації культури безпеки і гігієни праці.

      У Заповіднику інтереси молодих працівників захищені ст. 5,6,11розділу ІІ Закону України «Про охорону праці».

      Водночас адміністрація Заповідника діє за активної участі профспілкових організацій, спеціаліста цього напрямку по доведенню до молоді інформаційно-консультативної та навчальної роботи, щоб молоді працівники не приймали необдумані рішення, пов'язані з ризиком, та усвідомлювали, що їхня необачливість на роботі може спричинити небезпеку не тільки для їхнього життя і здоров'я, але для життя і здоров 'я тих, хто їх оточує.

      Збереження здоров’я молодого покоління впливатиме на розвиток національної економіки України.

      Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник звертається до інших історико-культурних заповідників України підтримати та приєднатися до девізу, який визначений Міжнародною організацією праці у 2018 році, – «Захищене і здорове покоління» з метою формування та впровадження безпечної поведінки працівників, просування особистої культури охорони здоров'я в повсякденне життя.

      Охорона праці є невід’ємною складовою забезпечення гармонійного розвитку суспільства. Саме тому підвищення рівня культури охорони праці – це запорука збереження здоров'я та життя всіх працівників  та суспільства в цілому.

ЗВЕРНЕННЯ Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2018 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні

 Адміністрація Заповідника

YouTube icon
Facebook icon
Twitter icon